Rozliczenie PIT 2017 – pitexpress.pl
rozliczenie roczne PIT

Rozliczenie w 2016 roku za 2015

Rozliczenie podatku wcale nie musi być ani skomplikowane, ani czasochłonne. Zastanawiasz się nad tym, jak to możliwe? To nic trudnego! Jeżeli chcesz prędko i bezproblemowo uporać się z coroczną deklaracją podatkową, skorzystaj z programu PITax – rewolucyjnego, polecanego i najlepszego na rynku programu do rozliczania PIT.

 O rozliczeniach internetowych słyszymy już od kilku dobrych lat. Podatnicy, którzy wypełniają PIT przez Internet, bardzo chwalą sobie tą metodę rozliczeń. W porównaniu ze standardowym, papierowym rozliczaniem PIT, opcja ta jest wręcz banalnie prosta. Aby korzystać z programu PITax potrzebujesz tylko komputera z dostępem do Internetu. Proces wypełniania PIT jest szybki i nieskomplikowany, jedyne co trzeba robić to odpowiadać na generowane przez program pytania. Można więc powiedzieć, że PITax samodzielnie wykona rozliczenie pit 2015. Dodatkowo, przed wysłaniem do urzędu skarbowego, sprawdzi nasz PIT. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że będzie on wypełniony prawidłowo, zaś my nie będziemy musieli martwić się składaniem korekty w urzędzie.

PITax pozwala na proste, szybkie, a także całkowicie bezpiecznie pit rozliczenie online. Wiele osób ma pewne obawy co do rozliczeń internetowych, jednak jeśli korzystamy z PITaxa, możemy całkowicie się ich wyzbyć. Nad programem przez długi czas pracowało wielu specjalistów, którzy zabezpieczyli go doskonałej jakości certyfikatami. To sprawia, że dane podatnika oraz zawarte w deklaracji PIT informacje, są w pełni bezpieczne. Żadna nieupoważniona osoba nie będzie miała do nich dostępu. Nasz PIT trafi prosto do urzędu skarbowego, zaś gwarancją jego bezpiecznego odbioru będzie UPO. Czym jest UPO? To Urzędowe Poświadczenie Odbioru, dokument, który informuje nas o tym, że nasze zeznanie podatkowe dotarło do wskazanego przez nas urzędu skarbowego.

Przekonaj się, że warto skorzystać z programu PITax i rozliczyć swój PIT przez Internet. Gwarantujemy zadowolenie z szybkiego, prostego i bezpiecznego rozliczenia PIT.